Author: n***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Love!
Color: Blue
Price: 873kr
| Charger | Not include a charger |
| Material | Aluminum Alloy |
| Batteries Included | Yes |
| Display Type | OLED |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Blue |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android 15 |
| CPU Brand | MTK |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3480 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wireless |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se25060936023300389 |
Brand Name: Qetupa
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/Qetupa-sc-0145102612.html
Quality: 4972631 people said the quality is very good!
Author: n***9
Date:
Review: Love!
Color: Blue
Author: j***5
Date:
Review: Love it
Color: Blue
Author: a***6
Date:
Review: Thank you so much 💓 💗
Color: Black
Author: b***4
Date:
Review: Strong and nice
Color: Blue
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.